SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 06-45554897
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

Uitslagen

18 april
ODIK/JansenvdGrift J4 - Huizen J3
5-6
EKVA J1 - Huizen J5
9-4
Telstar/RJJ Keukens J6 - Huizen J7
6-4
Huizen J9 - De Meeuwen J20
11-9
Huizen J10 - Atlantis J9
2-16
Huizen J11 - Woudenberg J17
11-11

Kalender

Huizen speelt ook tegen DKOD gelijk

Huizen 1 speelde zaterdag 16 november in eigen huis tegen DKOD uit Heelsum. DKOD is een ploeg die we nog kenden van vorig veldseizoen. Daarom wisten wij ook al dat het niet makkelijk zou worden deze ploeg te verslaan, ze hebben namelijk een aantal spelers met een fanatiek karakter die ons vorig jaar de wedstrijd gekost hebben. Door daar kennis van genomen te hebben kon daar dit keer op ingespeeld worden.

 

Om 16:45 was het zover en barstte de wedstrijd los in de Meent. Huizen begon de wedstrijd goed doordat Ewout zijn eerste 2 ballen er subliem in schoot. Vlak erna wordt de 2-1 en de 3-1 gemaakt. Dit is ook bijna de hele eerste helft de puntenmarge die Huizen voorstaat. Toch staat het vlak voor het einde van de eerste helft 11-8 in het voordeel van Huizen. Maikel vond deze score toch te min om de rust mee in te gaan en versierde een strafworp nadat de heer van Ewout uit het andere vak als een dwaas richting Maikel stormde. Wie Maikel ook een beetje kent, weet dat hij in 9 van de 10 gevallen eerder bij een bal is als zijn tegenstander. Dit was in dit geval ook zo en de beteuterde heer moest zien hoe zijn felheid tegen hem wordt gekeerd wanneer hij Maikel met bal omver loopt. Een strafworp voor Huizen, 12-8 en het rustsignaal volgen elkaar.

Wat er met Huizen in de rust gebeurd is, is een raadsel. Maar de ploeg van Bas de Jong komt slap de kleedkamer uit. Dit is af te leiden aan de 3 goals die Huizen vrij rap tegen krijgt voor er zelf weer een te scoren. Het staat dan 13-11 en de ruimere marge waar de hele eerste helft om geknokt is, verdwijnt. Dit is helemaal een feit wanneer DKOD besluit volledig voordeel te halen uit deze machtswisseling en de gasten uit Heelsum knallen er nog 4 in. Voor het eerst in de wedstrijd staat Huizen dan ook tegen een achterstand aan te kijken. Nadat de score op 13-15 beland is, raakt zowel het aanvallende vak van Huizen als van DKOD de weg kwijt. Mede door het goede verdedigen van beide teams.

Gelukkig weet Huizen de score wel weer gelijk te trekken naar 15-15 en vanaf dat moment is de wedstrijd Russische roulette. De scheidsrechter heeft geen grip meer op de wedstrijd en fluit niet consequent. Links en rechts vliegen er vrije ballen. Waar Huizen en DKOD beiden wat rustiger hadden moeten spelen om de scheidsrechter wat adem te gunnen, gebeurde het tegenovergestelde. De laatste 2 goals van de wedstrijd zijn dan ook strafworpen en de eindstand is 18-18.

Huizen heeft in dit thuisduel dus een punt laten liggen, maar mag uiteindelijk blij zijn dat het kwartje relatief goed gevallen is. Huizen of DKOD hadden de wedstrijd even goed kunnen verliezen, een gelijkspel is terecht deze week. Het meest zonde is de scherpte die niet opgebracht kon worden na de rust, zeker omdat Huizen kwalitatief beter is.

Zaterdag 23 november gaat Huizen 1 er weer vol tegenaan en u bent van harte welkom om te komen kijken bij onze wedstrijd die wij zullen spelen tegen Hellas'63 in Nunspeet, om 17:30.