Doelshoppen  

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 035-5446035
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

Uitslagen

Kalender

Overzicht wie doet wat bij de KV Huizen

Activiteit/Commissie Naam Functie
Accomodatiebeheer en materiaal Steven van der Burgh
Martin Klinkenberg
Wim Van As Coördinator
Archief Annie Broekman
Errie van Tilburg
Commissie Kantine Beheer Jaap van Ginkel Coördinator
Arie Boot
Eduard Rebel
Klarina Rebel
Coördinatie zaalcommissariaat VACANT
G-Korfbal Leontien Dohmen Coördinator
KVH-in-Actie Paula Van As
Maxime Barmentlo
Matthijs van der Burgh
Steven van der Burgh
Henrike Lustig
Vincent Provoost
Emma Veerman Contactpersoon CKB
Roelof Hogenbirk Penningmeester
Nina Rozendaal Voorzitter
Kampcommissie Judith Visser Voorzitter
Sjaak van der Burgh
Kascommissie Joyce Bosselaar
Sjaak van der Burgh
Ledenadministratie IJbettine Jongerden
Magazine Anouk Ruizendaal Redactie & verspreiding
Joyce Westland Vormgeving
Jelmer Rebel Redactie
Merchandise en kleding Marianne Groeneweg
Nieuwsbrief Joyce Westland Redactie & verspreiding
Oud Papier Actie (OPA) Maikel Van As
Scheidsrechterscommissie Hendrik Jongerden Coördinator
Peter Van As
Rick Jongerden
Schoolkorfbalcommissie Henrike Lustig
Jelmer Rebel
Schoonmaak kantine Jaap van Ginkel Coördinator
Sponsorcommissie Jelmer Rebel Communicatie
Marianne Groeneweg Sponsoring & Merchandise
Technische Commissie Bas de Jong Coördinator
Ewout Sijl Wedstrijdkorfbal senioren
Monique Sueters Breedtekorfbal senioren
Evelien van den Born Contactpersoon A- en B-jeugd
Arnold Schipper Contactpersoon C- en D-jeugd
Marjon Korf Contactpersoon E, F, Kangoeroes& nieuwe leden
Maxime Barmentlo Algemene zaken
Toernooicommissie Hendrik Jongerden
Ewout Sijl
Trainers en Coaches Cees van Biezen(trainerscoördinator) G-korfbal
Milena Rebel G-korfbal
Jessica Nieweg G-korfbal
Marjolijn Dohmen G-korfbal
Leontien Dohmen(coördinator G-korfbal) G-korfbal
Bas de Jong Jeugd A1
Arnold Schipper Jeugd A1
Gerrine Lustig Jeugd A2
Vincent Provoost Jeugd A2
Frank Bax Jeugd B1
Coen Joling Jeugd B1
Trischa van der Poel Jeugd B1
Maxime Barmentlo Jeugd C1
Jelmer Rebel Jeugd C1
Eric Boot Jeugd D1
Ruben van der Veen Jeugd D1
Peter Van As Jeugd D2
Peter Baas Jeugd D2
Janneke de Jonker Jeugd E1
Maaike Kluck Jeugd E1
Lotte Rebel Jeugd E1
Martijn de Jong(coordinator) Jeugd F1
Fabian Jongerden Jeugd F1
Femke Snijder Jeugd F1
Matthijs van der Burgh Jeugd F2
Martijn de Jong(coordinator) Jeugd F2
Sofie Oussoren Jeugd F2
Milou Hardeman Kangoeroe Klup
Elly Walraven Kangoeroe Klup
Tamara Zemel Kangoeroe Klup
Arend Bakker Senioren 1
Sjaak van der Burgh Senioren 2
Cees van Biezen Senioren 4
Vertrouwenscontactpersoon Mariska Boegschoten
Website Erik van Zanen Webredactie & Coördinatie
Jaap Markerink
Wedstrijdsecretariaat Joke van der Burgh(afzeggingen voor dinsdag) Jeugd A-F
via TC senioren Senioren