SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 035-5446035
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

Uitslagen

Kalender

Competitieprogramma KV Huizen

Datum / tijd Wnr Kl Thuis Lokatie Scheidsrechter

23-11-2019 14:40
11783 3F Hebbes 1 - Huizen 1 Olympos(Veld 2)
19:35 14998 R3K OVVO De Kroon 4 - Huizen 2 OVVO-hal(Veld 1)
14:15 16326 S-018 Huizen 3 - De Eemvogels 2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Peter van As
13:00 18221 A-020 Huizen A2 - Tweemaal Zes A2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven vd Burgh
12:00 20401 B-023 Huizen B1 - KCD B1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
10:00 21499 C-028 MIA C2 - Huizen C1 Fit Academie Bokkeduinen(Veld
11:00 36609 D-027 Huizen D2 - Unitas Perspectief D5 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Erik van Zanen
09:00 32959 F-017 Spirit F1 - Huizen F1 t Trefpunt(Veld 1)

30-11-2019 16:30
10662 3F Huizen 1 - De Vinken 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
15:15 12967 R3K Huizen 2 - De Vinken 2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV - res Ewout Sijl
16:00 16259 S-018 ODIK 7 - Huizen 3 Veluwehal(Veld B)
14:00 16610 A2F Huizen A1 - Nova A1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV - res Rick Jongerden
16:00 16951 A-020 Sparta (N) A3 - Huizen A2 Watergoor(Veld 1)
14:15 19216 B-023 Fortissimo B2 - Huizen B1 De Oever(Veld 1)
11:00 23343 C-028 Huizen C1 - Midlandia C1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Coen Joling
15:50 23346 C-030 Nova C1 - Huizen C2 HF Witte Centrum(Veld 1)
12:00 26532 D-028 Victum D1 - Huizen D1 Weteringhoek(Veld 1)
11:00 24011 D-027 VIKO D2 - Huizen D2 Helsdingen(Veld 1)
13:00 31601 E-044 Huizen E1 - Dalto E2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Erik van Zanen
12:00 31628 E-045 Huizen E2 - Synergo E1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Ruben vd Veen
13:00 34800 F-017 Huizen F1 - Telstar F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Remco Veenendaal
12:00 34828 F-018 Huizen F2 - Sparta (N) F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Jelmer Rebel

07-12-2019 15:45
10811 3F Huizen 1 - Luno 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
14:30 13238 R3K Huizen 2 - Luno 2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Hendrik Jongerden
13:15 16702 A2F Huizen A1 - Sporting West A1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Thomas Boegschoten
12:00 17097 A-020 Huizen A2 - Viking A1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Pim van Haaren
11:00 19324 B-023 Huizen B1 - SDO BlijWerkt B1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
13:10 21596 C-028 Fortissimo C2 - Huizen C1 De Oever(Veld 1)
10:00 23478 C-030 MIA C4 - Huizen C2 Fit Academie Bokkeduinen(Veld
10:00 26647 D-028 Koveni D1 - Huizen D1 t Veerhuis(Veld 1)
10:00 24335 D-027 ODIK D4 - Huizen D2 Veluwehal(Veld B)
11:10 28303 E-044 SKF E3 - Huizen E1 SKF-hal(Veld 1)
09:00 28274 E-045 OVVO De Kroon E3 - Huizen E2 OVVO-hal(Veld 1 4k 2)
11:30 33062 F-017 DVO/Accountor F2 - Huizen F1 DVO-hal(Veld 2 JvdB-hal 2)
09:00 33053 F-018 De Meeuwen F3 - Huizen F2 Meeuwen-hal(Veld 1 4k2)

14-12-2019 16:20
10868 3F ESDO 1 - Huizen 1 Sporthal Kockengen(Veld 1)
16:10 18367 R3K Fiducia 3 - Huizen 2 Europahal(Veld 1)
15:50 15902 S-018 Huizen 3 - Sparta (N) 6 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Peter van As
19:20 16733 A2F Furore A1 - Huizen A1 Het Trias(Veld 1)
17:20 18261 A-020 MIA A2 - Huizen A2 Fit Academie Bokkeduinen(Veld
14:05 20437 B-023 Synergo B2 - Huizen B1 Loevenhoutsedijk(Veld 1)
14:50 22959 C-030 Huizen C2 - Exakwa C4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Remco Veenendaal
13:50 26061 D-028 Huizen D1 - Fiducia D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Matthijs vd Burgh
12:50 24582 D-027 Huizen D2 - Sparta (N) D5 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Roelof Hogenbirk
11:55 28664 E-044 Huizen E1 - Victum E2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Eric Boot
11:00 28692 E-045 Huizen E2 - De Vinken E1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen A1
11:55 33227 F-017 Huizen F1 - De Meeuwen F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 3
11:00 33250 F-018 Huizen F2 - DWS F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 2

11-01-2020 15:30
11897 3F Huizen 1 - Dijkvogels 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
14:15 15222 R3K Huizen 2 - Dijkvogels 2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Ewout van Sijl
12:15 15934 S-018 Spirit 4 - Huizen 3 De Voorde(Veld 1)
13:00 17390 A2F Huizen A1 - AW DTV A2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Hendrik Jongerden
12:00 19553 B-023 Huizen B1 - VIKO B1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Hanne Veldman
10:00 21832 C-028 Dalto C2 - Huizen C1 Hoenderdaal(Veld 1)
11:00 22609 C-030 Huizen C2 - MIA C4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 1
13:00 25813 D-027 Woudenberg D3 - Huizen D2 De Camp(De Vallei)
14:40 28782 E-044 Koveni E1 - Huizen E1 t Veerhuis(Veld 1)
14:40 28781 E-045 Koveni E2 - Huizen E2 t Veerhuis(Veld 1)
09:00 33261 F-018 Revival F1 - Huizen F2 Veluwehal(Veld B)

18-01-2020 16:45
11069 3F Huizen 1 - RDZ 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
15:30 13715 R3K Huizen 2 - SDO BlijWerkt 4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Ewout van Sijl
13:10 14992 S-018 Huizen 3 - MIA 10 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
14:20 16863 A2F Huizen A1 - Tweemaal Zes A1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Thomas Boegschoten
12:00 36082 A-020 Huizen A2 - Antilopen A3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
15:00 21883 C-028 VIKO C1 - Huizen C1 Helsdingen(Veld 1)
18:50 22701 C-030 De Corvers C1 - Huizen C2 Kerkelanden(Veld 1)
11:00 26121 D-028 Woudenberg D1 - Huizen D1 De Camp(De Vallei)
11:00 25760 D-027 Huizen D2 - Midlandia D2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) JP Schotanus
11:00 28880 E-044 VIKO E1 - Huizen E1 Helsdingen(Veld 1)
11:00 28864 E-045 VIKO E2 - Huizen E2 Helsdingen(Veld 1)
11:35 33337 F-017 Wolderwijd F1 - Huizen F1 De Horst(Veld 1 4k1)
09:00 33345 F-018 Woudenberg F2 - Huizen F2 De Camp(De Vallei)

25-01-2020 19:30
11969 3F Madjoe 1 - Huizen 1 Middelmors(Veld 1)
18:20 15345 R3K Madjoe 2 - Huizen 2 Middelmors(Veld 1)
14:10 17443 A2F Fiducia A2 - Huizen A1 Europahal(Veld 1)
15:00 18812 A-020 Dindoa A3 - Huizen A2 Dindoa-hal(Veld 1)
13:00 19792 B-023 Huizen B1 - Fortissimo B2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
14:00 23496 C-028 Huizen C1 - Tweemaal Zes C1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
15:00 21970 C-030 Huizen C2 - EKVA C2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Roelof Hogenbirk
16:00 24890 D-028 Huizen D1 - MIA D2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Erik van Zanen
14:20 26679 D-027 De Eemvogels D1 - Huizen D2 Sportboulevard De Engh(Veld 1)
12:00 31858 E-044 Huizen E1 - RDZ E1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) JP Schotanus
11:00 31888 E-045 Huizen E2 - Fiducia E2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Jelmer Rebel
12:00 34948 F-017 Huizen F1 - Tweemaal Zes F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Coen Joling
11:00 34975 F-018 Huizen F2 - ODIK F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Eric Boot

01-02-2020 15:30
11744 3F Huizen 1 - Hebbes 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
14:15 14953 R3K Huizen 2 - OVVO De Kroon 4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Rick Jongerden
13:00 15403 S-018 Huizen 3 - Synergo 10 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
11:30 19722 B-023 KCD B1 - Huizen B1 Steinheim(Veld 1)
11:00 22057 C-028 Huizen C1 - MIA C2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Bas de Jong
13:00 23031 C-030 Synergo C3 - Huizen C2 Loevenhoutsedijk(Veld 1)
14:00 36616 D-027 Unitas Perspectief D5 - Huizen D2 De Bogen(Veld 1)
12:00 33521 F-017 Huizen F1 - Spirit F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 1

08-02-2020 15:30
11227 3F De Vinken 1 - Huizen 1 De Boei(Veld 1)
14:10 13969 R3K De Vinken 2 - Huizen 2 De Boei(Veld 1)
15:15 16169 S-018 Huizen 3 - ODIK 7 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Peter van As
13:40 16949 A2F Nova A1 - Huizen A1 HF Witte Centrum(Veld 1)
14:00 18932 A-020 Huizen A2 - MIA A2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
14:00 20970 B-023 Tweemaal Zes B1 - Huizen B1 De Vierstee(Veld 1)
13:25 23242 C-028 Midlandia C1 - Huizen C1 De Tol(Veld 1)
<< < 1 2 > >>