SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 035-5446035
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

Uitslagen

Kalender

Competitieprogramma KV Huizen

Datum / tijd Wnr Kl Thuis Lokatie Scheidsrechter

01-02-2020 15:30
11744 3F Huizen 1 - Hebbes 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
14:15 14953 R3K Huizen 2 - OVVO De Kroon 4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Rick Jongerden
13:00 15403 S-018 Huizen 3 - Synergo 10 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
11:30 19722 B-023 KCD B1 - Huizen B1 Steinheim(Veld 1)
11:00 22057 C-028 Huizen C1 - MIA C2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Bas de Jong
13:00 23031 C-030 Synergo C3 - Huizen C2 Loevenhoutsedijk(Veld 1)
14:00 36616 D-027 Unitas Perspectief D5 - Huizen D2 De Bogen(Veld 1)
12:00 33521 F-017 Huizen F1 - Spirit F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 1

08-02-2020 15:30
11227 3F De Vinken 1 - Huizen 1 De Boei(Veld 1)
14:10 13969 R3K De Vinken 2 - Huizen 2 De Boei(Veld 1)
15:15 16169 S-018 Huizen 3 - ODIK 7 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Peter van As
13:40 16949 A2F Nova A1 - Huizen A1 HF Witte Centrum(Veld 1)
14:00 18932 A-020 Huizen A2 - MIA A2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
14:00 20970 B-023 Tweemaal Zes B1 - Huizen B1 De Vierstee(Veld 1)
13:25 23242 C-028 Midlandia C1 - Huizen C1 De Tol(Veld 1)
11:00 23260 C-030 Huizen C2 - Nova C1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Roelof Hogenbirk
13:00 26413 D-028 Huizen D1 - Victum D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Erik van Zanen
12:00 26334 D-027 Huizen D2 - VIKO D2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Remco Veenendaal
09:00 31436 E-044 Dalto E2 - Huizen E1 Hoenderdaal(Veld 1 4k)
09:00 31445 E-045 Synergo E1 - Huizen E2 Loevenhoutsedijk(Veld 1)
10:00 34718 F-017 Telstar F1 - Huizen F1 Ridderspoor(Veld 1)

15-02-2020 19:35
10509 3F Luno 1 - Huizen 1 De Vaart(Veld 1)
18:20 12692 R3K Luno 2 - Huizen 2 De Vaart(Veld 1)
15:10 15652 S-018 Synergo 10 - Huizen 3 Loevenhoutsedijk(Veld 1)
12:45 17496 A-020 Tweemaal Zes A2 - Huizen A2 De Vierstee(Veld 1)
14:50 19846 B-023 SDO BlijWerkt B1 - Huizen B1 De Schulenburch(Veld 1)
10:00 25585 D-028 MIA D2 - Huizen D1 Fit Academie Bokkeduinen(Veld
09:00 34700 F-018 Sparta (N) F1 - Huizen F2 Watergoor(Veld 1 4k)

22-02-2020 18:20
15506 S-018 MIA 10 - Huizen 3 Fit Academie Bokkeduinen(Veld
11:00 40294 D-027 Huizen D2 - Midlandia D2 Sportcentrum De Meent

29-02-2020 13:15
16511 A2F Sporting West A1 - Huizen A1 Hogendorp Sportcentrum(Inlooph
15:00 21206 C-028 Huizen C1 - Fortissimo C2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 3
14:00 25657 D-028 Huizen D1 - Koveni D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 2
13:00 25104 D-027 Huizen D2 - ODIK D4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Jelmer Rebel
12:00 27560 E-044 Huizen E1 - SKF E3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) JP Schotanus
11:00 27586 E-045 Huizen E2 - OVVO De Kroon E3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen A1
12:00 33821 F-017 Huizen F1 - Wolderwijd F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Ruben v/d Veen
11:00 32681 F-018 Huizen F2 - De Meeuwen F3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen 1

07-03-2020 16:45
12121 3F Huizen 1 - ESDO 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
15:30 18374 R3K Huizen 2 - Fiducia 3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Ewout van Sijl
13:10 16687 S-018 Sparta (N) 6 - Huizen 3 Watergoor(Veld 1)
14:15 17534 A2F Huizen A1 - Furore A1 Sportcentrum De Meent(Veld 1)
13:00 16931 A-020 Huizen A2 - Dindoa A3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Pim van Haaren
12:00 21092 B-023 Huizen B1 - Synergo B2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
11:00 22407 C-030 Huizen C2 - De Corvers C1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Coen Joling
12:00 27044 D-028 Fiducia D1 - Huizen D1 Europahal(Veld 1)
09:00 26978 D-027 Sparta (N) D5 - Huizen D2 Watergoor(Veld 1)
11:00 29514 E-044 Victum E2 - Huizen E1 Weteringhoek(Veld 1)
12:00 29524 E-045 De Vinken E1 - Huizen E2 De Boei(Veld 1)
09:00 33683 F-017 De Meeuwen F1 - Huizen F1 Meeuwen-hal(Veld 1 4k2)
09:00 33658 F-018 DWS F1 - Huizen F2 t Kamphuis(Veld 1)

14-03-2020 20:40
11351 3F Dijkvogels 1 - Huizen 1 Sporthal Maasdijk(Veld 1)
19:25 14276 R3K Dijkvogels 2 - Huizen 2 Sporthal Maasdijk(Veld 1)
15:00 15305 S-018 Huizen 3 - Spirit 4 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Coen Joling
11:25 17054 A2F AW DTV A2 - Huizen A1 Zeeburgereiland(Veld 1)
17:20 17628 A-020 Viking A1 - Huizen A2 Marienhoeve West(Veld 1)
17:30 19913 B-023 VIKO B1 - Huizen B1 Helsdingen(Veld 1)
14:00 22240 C-028 Huizen C1 - Dalto C2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Eric Boot
13:00 23773 C-030 Exakwa C4 - Huizen C2 Sportcentrum De Koploper(Veld
13:00 25297 D-028 Huizen D1 - Woudenberg D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Erik van Zanen
12:00 27140 D-027 Huizen D2 - Woudenberg D3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Remco Veenendaal
11:00 29579 E-044 Huizen E1 - Koveni E1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Ruben v/d Veen
11:00 29788 E-045 Huizen E2 - VIKO E2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Matthijs vd Burgh
11:00 33749 F-018 Huizen F2 - Revival F1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen A2

21-03-2020 15:15
12322 3F RDZ 1 - Huizen 1 Dijnselburg(Veld 1)
18:30 16031 R3K SDO BlijWerkt 4 - Huizen 2 De Schulenburch(Veld 1)
15:30 16085 S-018 De Eemvogels 2 - Huizen 3 Sportboulevard De Engh(Veld 1)
11:30 17666 A2F Tweemaal Zes A1 - Huizen A1 De Vierstee(Veld 1)
14:10 36088 A-020 Antilopen A3 - Huizen A2 Sportcentrum Buiningpark(Veld
15:00 22339 C-028 Huizen C1 - VIKO C1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Bas de Jong
14:00 22305 C-030 Huizen C2 - Synergo C3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) ?
13:00 25418 D-028 Huizen D1 - Tweemaal Zes D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Steven v/d Burgh
13:35 25373 D-027 Midlandia D2 - Huizen D2 De Tol(Veld 1)
12:00 29759 E-044 Huizen E1 - VIKO E1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Jelmer Rebel
11:00 29603 E-045 Huizen E2 - Koveni E2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) JP Schotanus
12:00 32655 F-017 Huizen F1 - DVO/Accountor F2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Ruben v/d Veen
11:00 33845 F-018 Huizen F2 - Woudenberg F2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Huizen A2

28-03-2020 16:45
11520 3F Huizen 1 - Madjoe 1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV
15:30 14531 R3K Huizen 2 - Madjoe 2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Rick Jongerden
14:15 17144 A2F Huizen A1 - Fiducia A2 Sportcentrum De Meent(Veld 1) KNKV res. Thomas Boegschoten
12:00 17596 A-020 Huizen A2 - Sparta (N) A3 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Martijn de Jong
13:10 19167 B-023 Huizen B1 - Tweemaal Zes B1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Pim van Haaren
10:00 22465 C-028 Tweemaal Zes C1 - Huizen C1 De Vierstee (Veld 1)
11:15 22560 C-030 EKVA C2 - Huizen C2 FBK hal(Veld 1)
13:10 25768 D-028 Tweemaal Zes D1 - Huizen D1 De Vierstee(Veld 1)
11:00 25463 D-027 Huizen D2 - De Eemvogels D1 Sportcentrum De Meent(Veld 1) Coen Joling
11:00 29944 E-044 RDZ E1 - Huizen E1 Dijnselburg(Veld 1 4k)
10:00 29927 E-045 Fiducia E2 - Huizen E2 Europahal (Veld 1)
11:30 33945 F-017 Tweemaal Zes F1 - Huizen F1 De Vierstee(Veld 2 Gymzaal)
09:00 33930 F-018 ODIK F1 - Huizen F2 Veluwehal (Veld A)
spankbang.cc