SponsorKliks, gratis sponsoren! 

Adres en contact

Kantine (veld en sporthal De Meent)
Bovenweg 5

1276 XZ Huizen
Telefoon : 035-5265876

Secretariaat:
secretariaat@kvhuizen.nl
Telefoon: 06-45554897
Wedstrijdsecretariaat:
wedstrijdsecretariaatjeugd@kvhuizen.nl
wedstrijdsecretariaatsenioren@kvhuizen.nl

Programma

30 september
16:00
Huizen 1 - Wolderwijd/DYZLE 1
14:40
Huizen 2 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5
17:20
Huizen 3 - Exakwa 3
13:20
Huizen 4 - Oranje Nassau 2
12:00
Huizen A1 - Blauw-Wit (A) A2
13:40
Sporting Badhoevedorp B1 - Huizen B1
12:30
De Corvers B1 - Huizen B2
14:45
KVA C2 - Huizen C1
12:00
Huizen D1 - OVVO D1
09:30
Soesterkwartier D1 - Huizen D2
10:00
Huizen E1 - GG/RMcD Huis Emma E1
09:30
KVA E1 - Huizen E2
11:00
Atlantis E3 - Huizen E3
10:00
Huizen E4 - Woudenberg E6
11:00
Huizen F1 - ESDO F1
09:00
Viking F1 - Huizen F2

Uitslagen

23 september
Huizen 1 - Aurora 1
10-9
Huizen 2 - Fiducia 3
8-16
Synergo 4 - Huizen 3
10-8
Sporting West/Bonarius.com 6 - Huizen 4
12-11
Huizen A1 - EKVA A1
7-12
Huizen B1 - Rohda B1
15-1
Huizen C1 - Blauw-Wit (A) C1
8-5
Woudenberg D1 - Huizen D1
11-5
Huizen E1 - Fiducia E1
3-18
EKVA E1 - Huizen E2
0-11
Huizen E3 - OVVO E4
12-4
Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4 - Huizen E4
4-3
Huizen F1 - Victum F1
17-5
Luno F2 - Huizen F2
9-1
26 september
HBC 4 - Huizen 4
5-13

Kalender

Vrijwilligers in beeld - kampcommissie

In navolging op de vrijwilligerscoördinator nu de volgende nieuwe vrijwilligers.

Naast Paula Van As en Pim van Haren is kampcommissie uitgebreid, met 2 nieuwe leden, hieronder stellen ze zich zelf voor.

Mijn naam is Leroy van Ginkel en vanaf aankomend seizoen ben ik onderdeel van de kampcommissie. Dit als gevolg van het zeer geslaagde kamp van vorig jaar, waar ik als begeleider mee mocht.

Een jaar of tien geleden was ik bij KVH actief als o.a. scheidsrechter, speler en trainer. Ik ben toen gestopt, maar ben sinds afgelopen seizoen (22/23) weer actief op de club. In eerste instantie was het de bedoeling om (buiten de deur) te helpen als bondsscheidsrechter, maar toen ik werd gevraagd voor de kampcommissie was mijn antwoord natuurlijk ‘ja’.

Vroeger heb ik de kampen altijd als ontzettend leuk en gezellig ervaren. Het was één van de hoogtepunten van het seizoen en ik keek er erg naar uit. Ik ben benieuwd hoe het is om deel uit te maken van de organisatie en achter de schermen mee te mogen kijken. Samen met de rest van de kampcommissie gaan we proberen het kamp ook dit jaar weer tot een groot succes te maken.

 

Mijn naam is Tessa Van As. Van jongs af aan ben ik lid geweest van KVH. Na er een aantal jaar tussenuit te zijn geweest, ben ik afgelopen seizoen weer lid geworden. In eerste instantie wilde ik het korfballen rustig aan oppakken door weer te gaan trainen. Al vrij snel ben ik toch ook weer wedstrijden gaan spelen en mee gaan doen met andere activiteiten van de vereniging. Eén van die activiteiten was het kamp.

 Als kind heb ik veel korfbalkampen mogen meemaken. Het was altijd één groot feest! Afgelopen jaar ben ik als groepsleider meegegaan op kamp. Ik vond het erg leuk om het kamp op deze manier mee te maken. Komend jaar zal ik het kamp en de voorbereidingen hiervan van nog dichterbij mogen meemaken, want ook ik zit in de kampcommissie. Ik heb er onwijs veel zin in om samen met Paula, Pim en Leroy het kamp te organiseren.

 

Beiden veel succes gewenst en veel plezier met jullie vrijwilligers taak binnen de KVH