Veel nieuwe sponsors in het nieuwe seizoen
Het is wat betreft de sponsoring een geweldig jaar geweest! Een zeer succesvolle actie, die werd afgesloten met een gezellige drukbezochte sponsoravond, is de basis voor een grote verandering de komende jaren.
Niet alleen de senioren 1 (Bout Tegelwerken & Marcel Klein Kaasdiscount) en 2 (LOGO Installatiebedrijf en Huizer Kaasgilde) en B1 (Bakkerij Kruijmer) hebben de komende drie jaar een shirtsponsor. Ook werden er nog enkele sponsoren gevonden of behouden.
De A1 heeft een nieuwe shirtsponsor, die ook nog de trainingspakken sponsort de komende jaren. Sportzaak Sportief uit Naarden maakt dit mogelijk.
De D1 wordt al jaren gesponsord door Vreeswijk & Koebrugge en gelukkig speelt volgend seizoen de D1 ook weer in het shirt met het oranje/ witte logo.
Medio juni is ook de C1 verzekerd van drie jaar shirtsponsoring. Dance-Point heeft toegezegd dit team te willen sponsoren.
Voor het eerst spelen dus 6 teams met een reclame op het nieuwe Huizer shirt.
Daarnaast zal er in het nieuwe seizoen gescoord kunnen worden op de korven mer RAAK als sponsor.
Ook het plekje in de profielen wordt opgevuld met een mooi bord van Repair Factory.
Onder het elektronische scorebord zal komend jaar het bord Van de Vrienden van de KVH komen te hangen en een bord met daarop de logo's van prijswinnaars Arti Hair, De Groot Luchtkanalen en Marleen Honing Fysiotherapie.
Ook in het Magazine komen nieuwe adverteerders en de komende 3 jaar zijn we verzekerd van balsponsors (De Hypotheker, Sportzaak Sportief en ReklamePunt 1-Acht)



