Team van de Week: de Kangoeroes
[sigplus] Ernstige fout: Afbeeldingsmap moet een een relatief pad vanaf de basis map van de afbeeldingen zijn.
Op 3 maart was het de beurt aan de jongste korfballers van de KV Huizen om Team van de Week te zijn bij de laatste thuiswedstrijd van het zaalseizoen. De Kangoeroes zijn een groep kinderen tussen 3 en 5, die om de week op zaterdag al spelenderwijs kennis maken met korfbal.
Vandaag mochten de Kangoeroes een middag meedraaien bij het eerste team van de KV Huizen. Eerst werd een heel mooi spandoek geschilderd met een kangoeroe erop. Deze werd in de zaal gehangen als aanmoediging voor senioren 1.
Daarna werd een kijkje in de kleedkamer genomen bij S1 en daarna werden de jongens en meiden uit de Kangoeroes voorgesteld aan het publiek.
In de rust lieten ze zien dat ze al heel veel geleerd hebben bij hun trainingen. De doelpunten waren niet te tellen tijdens hun demonstratie. Na een welverdiend patatje en glaasje limonade zat de middag er helaas al weer op. Een zeer leuke dag was voorbij.
Hieronder een aantal foto's van het Team van de Week, met dank aan Mariannen Goosensen en Remco Veenendaal. Meer foto's van Remco zijn hier te vinden.
{gallery}Team van de Week/20101218 kangoeroes{/gallery}