Verslag bestuursvergadering(en)
We gaan al richting het einde van het zaalseizoen en de teams met hun trainers/coaches zijn allemaal goed op dreef. Misschien niet altijd met het gewenste aantal punten maar zeker met veel inzet en enthousiasme!
Ook de commissies zijn allemaal actief en er wordt goed samengewerkt. Er zijn altijd en overal verbeterpunten te vinden, gelukkig maar. Belangrijk is om goed te beseffen dat iedereen zijn of haar taak op vrijwillige basis uitvoert.
In het bestuur zijn we bezig met de volgende onderwerpen.
Nieuw wedstrijdshirt
Samen met de sponsorcommissie wordt er gewerkt aan de opties voor een nieuw wedstrijdshirt. Het is wat ingewikkeld maar in het kort; we hebben als vereniging een lopend contract bij Deventrade. Ons huidige tenue is van Hummel. Hummel verandert de werkwijze waardoor het contract tussen Hummel en Deventrade ten einde loopt. Hierdoor is het voor ons als vereniging heel ongunstig om door te gaan met het shirt van Hummel. We zijn nu in de fase van het ontwerp.
We hopen met de start van het nieuwe seizoen het nieuwe shirt in gebruik te gaan nemen en dan zal er ook een kledinglijn komen voor trainingskleding en tassen.
Meer informatie volgt snel!
Vrijwilligersbeleid
Samen met de vrijwilligerscoördinator Wim is het beleid geëvalueerd. We gaan een aantal wijzigingen doorvoeren. Wim heeft een vrij nieuwe functie en geeft aan dat hij nog erg weinig wordt ‘gevonden’. We gaan hierover in gesprek met de voorzitters van de verschillende commissies.
Kantinebezetting
De kantinecommissie heeft bij ons ‘aan de bel getrokken’ dat de bezetting van de zaterdagmiddagen niet lukt. Zij hadden zelf al een aantal ideeën om dit probleem aan te pakken en we hebben als bestuur een nieuwe werkwijze op papier gezet. De commissie gaat hier verder mee. Wij zullen hier snel meer over horen.
Verder zijn we bezig met de organisatie van de vrijwilligersavond op 21 maart en de reis naar Ahoy op 12 april. Voor de vrijwilligersavond graag opgeven via de mail, info@kvhuizen.nl.
Er zijn regelmatig contacten met de BSO (schaduwdoek, opruimen) SRO (verbouwing, kosten alarmsysteem) en de gemeente (verlichting veld, fietsenrekken, plaatsing multikorf). Niet alles loopt even soepel maar we blijven hierin een actieve houding aannemen.
Het nieuwe verenigingsplan hopen wij eind van dit jaar gereed te hebben. We starten binnenkort een enquête. Vanuit die gegevens gaan we verder.
Als laatste iets wat we bewust blijven herhalen.
Zowel bij de korfbalbond als binnen onze vereniging hebben we vertrouwenspersonen (Nina van Kommer en Theo Vijfhuize). Informatie staat op de website.
Het is erg belangrijk dat er meldingen gedaan worden. Als je zelf ongewenste of onveilige situaties ervaart maar ook als je het ziet gebeuren. We willen met elkaar een veilige sportomgeving behouden!
Heb je vragen, opmerkingen of tips, wij horen het graag.
Spreek één van ons even aan of stuur een mail.