Verslag bestuursvergadering november
En zo zijn we alweer in het zaalseizoen aangekomen met 3 bestuursvergaderingen, een voorzittersoverleg, een opruimingsactie en een JAV achter de rug.
De JAV verliep goed, fijn dat er een grote groep leden aanwezig was. Het is mooi dat de vereniging leeft, de financiën op orde zijn, er een goede sfeer is en er nieuwe leden blijven komen. Iets wat misschien vanzelfsprekend lijkt maar niet is.
Zowel voor als achter de schermen wordt er veel tijd in gestoken door talentvolle vrijwilligers! De notulen van de JAV worden binnenkort via de mail met alle leden gedeeld.
We ontvingen een aantal reacties op het onderdeel ‘jubilarissen’ wat ons heeft doen besluiten om het 10 jaar jubileum te laten vervallen.
25, 50 en 75 jaar zijn de officiële jubileumjaren, daar ontvangen de betreffende leden een mooie herinnering voor. Wij vinden echter dat we 60 en 70 jaar niet zomaar voorbij kunnen laten gaan, vandaar dat deze leden ook in het zonnetje gezet worden met een bos bloemen en een gebaar, zoals deze keer een restaurant bon.
We hebben als bestuur regelmatig gesprekken met externen contacten. Met de gemeente (onderhoud kunstgras, Sportplatform) de SRO (accommodatiebeheer en zaalhuur) de BSO (eigen bergruimte, schaduwdoek, opruimen kantine) de Hockeybrouwerij (kledinglijn) en recent is gesproken over de vervanging van ons kassasysteem ivm verouderde software.
Verder bespraken wij maandelijks het functioneren van de commissies en alle berichten die bij ons binnenkomen. Fijn dat alle commissies een goede bezetting hebben en hun taken goed uitvoeren.
De concrete plannen voor de rest van dit seizoen zijn:
- Start nieuw verenigingsplan
- Meer fietsenrekken (overleg met gemeente)
- Plaatsing schaduwdoek door BSO (toezegging zomer 2025)
- Plaatsing vaste multi-korf of kidskorf
- Nieuwe website (eindfase)
Verder willen wij binnenkort starten met een nieuwe manier van communicatie, via whats app community.
De reden dat we dit willen gaan testen is o.a omdat de app groepen van de teams veel berichten ontvangen die niet voor deze groepen bedoeld zijn. Dat het in de app groepen gezet wordt is een gevolg van dat niet iedereen de nieuwsbrief leest of een bericht niet een week kan wachten. Er komt eerst een testfase. Verdere uitleg en toelichting volgt binnenkort.
Met de kledinglijn is de sponsorcommissie druk bezig, het gaat niet zo snel als gehoopt maar we zijn hierin afhankelijk van anderen.
Mike en Marlies hebben veel tijd gestoken in de organisatie van de Grote Clubactie, met veel succes. Er zijn weer veel loten verkocht waarvoor onze dank!
Ook het GZK was een succes, een goede organisatie en ook meerdere commissies die hier druk mee geweest zijn.
De TC, scheidsrechterscommissie en alle (jeugd)trainers en scheidsrechters zijn op het trainingsveld natuurlijk onmisbaar, meerdere keren per week staan zij voor alle korfballers klaar om een leuke en leerzame training te geven en wedstrijden te begeleiden. Dit kost veel tijd en energie waar we ze met elkaar dankbaar voor mogen zijn.
Via deze weg willen we jullie nogmaals iedereen attenderen op de aanwezigheid van onze vertrouwenspersonen. Je kunt voor alles bij hen terecht!
En als laatste willen we nog graag kenbaar maken dat het mogelijk is om op kosten van de vereniging een reanimatiecursus te volgen. Heb je interesse, stuur een bericht naar info@kvhuizen.nl voor meer informatie.
Heb je vragen, opmerkingen, tips? Laat het ons zeker weten! Persoonlijk, via de mail of schuif een keer aan bij de vergadering.